Časté dotazy

Prečo je dôležitý zdravý prietok krvi?

Krv zásobuje orgány živinami a kyslíkom. Ak nemáme zdravý prietok krvi, orgány nie sú dostatočne zásobené kyslíkom a neplnia správne svoju funkciu. Úplné porušenie prietoku krvi má potom fatálne následky, ako je napríklad infarkt myokardu či náhla mozgová príhoda.

Môžem užívať SanguiFLOW aj keď nepociťujem žiadne ťažkosti?

Problémy s krvným prietokom nepociťujeme. Prejavia sa až nevratné zmeny. Preto ak patríte do rizikových skupín, odporúčame upraviť životný štýl a začať užívať prírodný produkt SanguiFLOW®.

Je postačujúce ak budem jesť veľa rajčín alebo piť rajčinovú šťavu?

Jedna tableta SanguiFLOW® obsahuje približne rovnaké množstvo aktívnych látok (nukleotidov, polyfenolov a flavonoidov), ako 3 veľké misy rajčinovej polievky. V našich zemepisných šírkach, kde čerstvé paradajky sú sezónnym produktom, nie je možné zaistiť celoročne dostatok týchto bioaktívnych látok.

Chystám sa na dlhšie cestovanie, kedy a koľko tablet mám užívať?

Pri jednorazovom užití začne SanguiFLOW® účinkovať po 1,5 hodine po užití. Preto ak sa chystáte na dlhšiu cestu, užite jednu tabletu 1,5 – 2 hodiny pred nástupom na cestu. Tato dávka zabezpečí zdravý krvný prietok po dobu 12 – 18 hodín.

Ak som v rizikovej skupine, ako dlho mám SanguiFLOW užívať? Mám mať medzi užívaním pauzy a prípadne ako dlhé?

SanguiFLOW® zaistí zdravý prietok krvi v priebehu celej doby užívania. Môžete ho užívať dlhodobo a bez obmedzenia v doporučenom dennom dávkovaní 1 tableta denne. V priebehu užívania SanguiFLOW® nie je potrebné robiť prestávky v užívaní. Ak patríte do rizikových skupín, odporúčame užívať SanguiFLOW® pravidelne, bez prestávky.

Môže mať SanguiFLOW nejaký vplyv pri súčasnom užívaní liekov?

SanguiFLOW® je bezpečný, prírodný produkt bez vedľajších účinkov a liekových interakcií. Ak užívate viacero liekov, predovšetkým na kardiovaskulárny systém, poraďte sa o vhodnosti užívania SanguiFLOW® so svojím ošetrujúcim lekárom.

Je SanguiFLOW® vhodný aj pre ľudí s vysokým krvným tlakom?

SanguiFLOW® priaznivo ovplyvňuje zdravý krvný prietok cievami aj u ľudí s vysokým krvným tlakom. Extrakt listov viniča hroznorodého obsiahnutý takisto v SanguiFLOW® prispieva k udržiavaniu zdravého krvného tlaku, bez akýchkoľvek nežiadúcich účinkov. Prínosné je preto jeho užívanie aj u osôb, ktoré pravidelne užívajú antihypertenzívnu liečbu.

Otestujte sa

A zistite, či ste v rizikovej skupine

Otestujte sa Kúpiť TU
Fruitflow Generica

Prihlásiť sa k odberu noviniek